Ponyškolka plná soutěží 18.9.2019

Je dobré využít poslední slunečné a teplé dny. Proto jsme spojili obě třídy v jeden den a užili jsme si odpoledne plné soutěží. Od stájí vedla trasa značená fáborky až do zadních výběhů. Děti chodily přes dráhu s překážkami, střílely balonem na branku, přetahovaly se na laně. Dokonce je vyzval trenér Břeťa a děti s ním změřily sílu.

Vyzkoušely si hod míčem na koš, válely sudy. Hodilo se nám naše dětské kolečko, do kterého si dali malé hrabičky a lopatku – projely tak slalomem a na konci nabraly pár hromádek od koní a rychle zpět. Tím se dostaly na jízdárnu, kde s malým koníkem na tyči projely trailem. Hod podkov do kýble nám ukončil soutěžní den a čekalo nás vyhodnocení.

Děti se posadily kolem ohniště a čekaly až se budou rozdávat floty 🙂 Na konci jsem si ty mladé workery musela zvěčnit na společné fotce.

Zářijové WE závody Rtyně NS+OS+ČBS

A máme tu závěrečné závody letošní sezóny 2019. Věříme, že si najdete čas a dorazíte na pohodové závody working equitation.

FOTOGRAFIE ZE ZÁVODŮ brzy doplníme 🙂 Je více jak tisíc fotek, tak to zabere chvíli času. 🙂 Autor fotografií: Jaroslav Macháček

V sobotu jsou pro vás vypsané kompletní soutěže (drezurní test , test ovladatelnosti). Soutěž č.1 je speciálně pro nováčky, kteří si rádi vyzkoušení jak workingovou drezuru Z1 a také test ovladatelnosti. Nemusí být členy WEČR. Soutěž č.2 a č.3 jsou určené pro členy WEČR.

V neděli máme vypsané pouze trailové soutěže. Začínáme soutěžemi bezudidlovými/bezotěžovými (Třída Z a L) Pokračujeme soutěží pro nejmenší s vodičem „Mladé workery“ Poslední soutěž dne bude otevřená soutěž třídy Z pod pravidly WEČR.

Rozhodčí: Tereza Slabá

Před každou soutěží budete mít možnost okoukat (ne vyzkoušet) si s koněm na ruce překážky.

PROPOZICE NA ZÁVODY

PŘIHLÁŠKA NA ZÁVODY ONLINE

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK JE JIŽ VE STŘEDU 18.9.2019. Z organizačních důvodů ji neprodlužujeme.