3.- 6.4.2021 Velikonoční soutěž ve vsi

Ahojte přátelé,

za normálních okolností bychom již chystali první jezdecké akce na duben. No ale situace nedovolí. Přemýšleli jsme, čím vás potěšíme. Jelikož jsou zavřené okresy a procházky jen v katastru, tak musíme omezit akci jen na naši vesničku Rtyni nad Bílinou.

Máme tu Velikonoce, malování vajíček – a při barvení dekoračních vajíček, nás to napadlo. Namalovali jsme 4 vajíčka s našimi koníky. Legolasem, Lindou, Dory a malou Linduškou.

A velikonoční soutěž byla na světě 🙂 Když se budete chtít dozvědět více a účastnit se, mrkněte na Facebookovou událost Velikonoční soutěž ve vsi

Vajíčka jsme roznesli po vsi. Zkuste je všechna najít, ale NESBÍREJTE. Jen vyfoťte, kde jste je našli a pošlete soukromou zprávou 🙂 přes Facebook.
Máte čas do úterý 6.4.2021 do 20:00hod.
Aby to nebylo tak jednoduché, vložte pak ještě do události na zeď fotku z vašich Velikonoc (co jste napekli, vyrobili, nebo nakreslili). Prostě jak jste se na Velikonoce připravili.
Soutěž je vzhledem k nařízením především pro místní.
Ve středu 7.4.2021 vylosujeme přímo od stájí někoho z vás, koho odměníme. Těšte se na krásnou odměnu 🥳

Tak jsme u konce – jsem moc ráda, že vás to bavilo a zveřejňuji místa umístění 🙂

Jak jsme slíbili, je tu losování – a tak trochu netradiční 🙂 Ceny pro vás vylosují naši koníci – jsou tam také extra dvě ceny navíc. Kydání stájí a svezení na Legolasovi nebo Lindušce.

BLAHOPŘEJEME VÍTĚZŮM A ZÍTRA VÁM ROZVEZU KRÁSNÉ MAŠLE A CENY