Online workingové závody JS Rtyně

Děkujeme partnerům online závodů za podporu! Od Jezdectví se můžete těšit na online předplatné časopisu Jezdectví a firma EquineHerbs má pro vás připravené dárkové poukazy 🙂 Třeba ještě něco přibude. Rozhodně se můžete těšit na krásné floty, které vám zašleme až domů. 🙂

>> Výsledková listina ONLINE ZÁVODŮ – Kompletní (soutěž č.11 oprava dne 15.6.2021)

Děkujeme za účast na online závodech working equitation. V pondělí 14.6. ofotíme všechny protokoly a budeme vám vkládat do vašich složek, kam jste vkládali svá videa. Budou vám opět zpřístupněny vaše stejné odkazy. Postupně také nahrajeme videa z prvních třech míst na náš kanál Youtube Jezdecký spolek Rtyně. Přidáme brzy přesný odkaz. Oslovíme vás o vaši adresu, abychom vám mohli zaslat vaši flotu ze závodů. Děkujeme moc našim partnerům: Jezdectví a EquineHerbs, kteří pro vás vymysleli online ceny – zašleme vám do vašeho emailu. 🙂

Zdravíme nadšence a příznivce pracovního jezdectví. Nedávno jsme si pohrávali s myšlenkou, zorganizovat pro vás online závody, když nejdou klasické závody. Zkusíme to 🙂 Břeťa již vymyslel traily (testy ovladatelnosti), které byste si zvládli postavit i sami . Samotné kurzy trailu uvidíte v odkazu u každé soutěže. Volíme takové překážky, které si zvládnete udělat i vy. Vždy vám dáme doporučení, z čeho takovou překážku udělat.

A jak takové on-line závody budou vypadat?

Jedná se o „tréninkové“ soutěže. Každý z vás bude mít jiné možnosti a podmínky. S tím jdete do toho. 🙂 Ale, zase si ty podmínky můžete vytvořit co nejlepší. Stačí se u toho natočit na video, dle pokynů v propozicích a zaslat nám v termínu. Z vašich testů obdržíte vyplněný protokol od rozhodčího. Zveřejníme také výsledkovou listinu. Budou i ceny a diplomy! 🙂 A jelikož dle ankety, která proběhla v březnu, si přejete ve směs všechny typy soutěží, tak jsme vybrali slušný mix. 🙂

Doba trvání ONLINE ZÁVODŮ 15.5. – 29.5.2021

Vyhlášení a zaslání vyhodnocení na email bude cca 4.6.-7.6.2021

Kdo se může účastnit?

  • Na on-line WE závody se může přihlásit každý 🙂 Nemusíte být členy žádné organizace. Nemusíte mít jezdeckou licenci ani speciálně vyjetou třídu pro danou soutěž.
  • Účastnit se mohou i zahraniční příznivci.

Jak se budou soutěže (testy) hodnotit?

  • Hodnotit soutěže (testy) bude platný rozhodčí WEČR dle pravidel WEČR a bezudidlové soutěže dle pravidel Českého bezudidlového spolku (ČBS) Pravidla obou spolků naleznete na stránkách: https://www.wecr.cz/dokumenty/

Do kdy se mohu přihlásit? Kdy je uzávěrka přihlášek?

  • Hlásit se do soutěží můžete průběžně od vydání propozic do úterý 25.5.2021
  • Když vyplníte přihlášku – zašleme vám platební údaje. Startovné musí být uhrazeno maximálně do pátku 28.5.2021.

Kde se mohu přihlásit?

Pronájem jízdárny JS Rtyně – Rtyně nad Bílinou
  • Máte možnost využít naší jízdárny pro natočení svých testů. K dispozici postavěný trail, nebo pripravené kolbiště pro drezurní test. Vše domluvíme předem. Platba 100,- Kč/hodinu/koně. Platí se na místě v hotovosti.

PŘIPRAVUJEME TYTO ONLINE SOUTĚŽE

Kompletní online soutěže WEČR: Pokud se přihlásíte do kompletní soutěže, budete plnit drezurní test, test ovladatelnosti a případně rychlostní test. Za cenu jednoho startovného. Dostanete tedy hodnocení/protokol za každý test.

Připravujeme také online soutěže, kde budete jezdit jen test ovladatelnosti.

Pro bezudidlové příznivce máme také online soutěže, které se budou hodnotit dle WE pravidel Českého bezudidlového spolku (ČBS)

Prosím vás – dodržujte při testech bezpečnostní pravidla. Kdy nosit bezpečnostní přilbu a vestu. A také ustrojení koně (uzdění – kdy bez kamaší a apod.) Vše najdete v platných pravidlech WEČR a pro soutěže bezudidlového spolku v pravidlech WE ČBS.