Mistrovství ČR WEČR Královice 6.-8.9.2019

Re-live sobotních trailových soutěží. Soutěže od základních tříd, až po nejvyšší soutěže třídy P.

Re-live z nedělních finálních rychlostních soutěží. Na začátku dne můžete sledovat také bezudidlovou soutěž základní třídy, a ukázku nejmenších dětí od 2let s vodičem. 

Vrcholové závody working equitation Česká republika, kterých se zúčastnily také naše malé hvězdičky (mladí workeři – Lenka Kalcovská, Janička Růžičková, Míša Nosalová a Martin Růžička) Ostatní děti se také moc chtěly zúčastnit, ale je omezeno počet startů jednoho koně v soutěži vodičů na 4. Malou Lindušku jsme museli nechat tentokrát doma. Dělala společníka kobylce Dory.

Mistrovské soutěže třídy P, kategorie senioři , se také zúčastnil Břeťa s Legolasem, kde během tří dnů prošli drezurním testem (5. místo), testem ovladatelnosti (5.místo) a rychlostním testem (1.místo) Odvezli si tedy domů modrou mašli za konečné 4.místo. Jsme s výsledkem moc spokojení. Legolas s Břeťou jsou skvělá dvojka a i po krůčku se zlepšují. Working je krásný sport, náročný, a přitom tak efektivní.

Sledujeme neskutečné pokroky všech!

Terka Slabá s Dollom Valmontem převzali titul mistři republiky a moc této dvojici blahopřejeme! NÁŠ TÝM „TOP GUN“ děkuje všem fanouškům! Snažili jsme se, jak to šlo a dosáhli na 5.místo v soutěži týmů! Týme ještě jednou díky. Těšilo nás, že každý z vás přispěl něčím spešl. Malé papírové stíhačky jako náušnice mě fakt dostaly 😀

Doufám, že jste si to užili tak jako my a děkujeme ještě jednou za podporu Martinu Šonkovi. Vážíme si podpory všech. Je jí tolik a moc nás to posiluje. 🙂

Postupně budu přidávat do alba fotky z MČR. 🙂